Paneliści

Tudor Manea

CEO eMAG

Tudor Manea, dyrektor generalny eMAG Group, jest związany z firmą od 18 lat i odegrał kluczową rolę w jej rozwoju jako regionalnego ekosystemu e-commerce, który klientom pomaga oszczędzać czas i pieniądze, a przedsiębiorcom skalować ich biznes online. Pod jego kierownictwem eMAG z powodzeniem rozszerzył rumuński model biznesowy na Węgry i Bułgarię, podczas gdy eMAG Marketplace rozrósł się do ponad 54 000 przedsiębiorców. Tudor jest absolwentem Wydziału Elektroniki Politechniki w Bukareszcie, posiada tytuł EMBA uzyskany w Maastricht School of Management oraz tytuł Executive MBA uzyskany na Uniwersytecie Stanford, w Stanach Zjednoczonych Ameryki.

Alvise Favara

CCO Allegro

Alvise Favara (Chief Commercial Officer i Członek Zarządu w Allegro) przeszedł do Allegro z Amazon Niemcy, gdzie najpierw kierował zespołami ds. zarządzania produktami w Amazon Pan-European, następnie zarządzał działem produktów konsumpcyjnych na największym europejskim rynku. Wcześniej był partnerem w McKinsey w Szwajcarii, gdzie wspierał zarządy klientów z przemysłu chemicznego, naftowego oraz górnictwa w regionie EMEA. W przeszłości piastował też stanowiska badawcze w CERN i CalTech.

Dagmara Brzezińska

VP Sales InPost

Dagmara Brzezińska (Wiceprezes Zarządu InPost ds. Sprzedaży) wcześniej zajmowała stanowisko Commercial Category Management Director w Allegro, gdzie rozwijała dział komercyjny odpowiadający za tworzenie oferty na platformie Allegro. Pracowała również jako Country Manager na Polskę, rozwijając platformę kosmetyczną iperfumy.pl (obecnie notino.pl), a także w Unilever jako Dyrektor Marketingu dywizji kosmetycznej i członek zarządu operacyjnego Unilever dla Polski i Bałtyków. Wcześniej przez 6 lat pracowała w firmie L’Oreal w Polsce oraz w Danii

Prelegenci